Annemin Ruyası


Annemin Ruyası

Annem rüyasında oğlun için inşirah suresini oku diyen bir ses işitmiş sonra anlamına baktım bende.biraz psikolojim bozuktu heralde onun için Allah hatırlattı anneme.

emre, 20.07.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

1 Cevap Yazıldı "Annemin Ruyası"

hatice
04.09.2013
brnim oğlum 8 aylık ve bir rahatsızlığı var ben bunun için o kadar üzülüyorumki psikolojim bozuldu hayattan hiç zevk alamıyorum ve aynen benimde rüyamda bir ses bana inşirah suresini oku dedi bir kaç kez ve ben inşirah suresinin adını bile ilk kez duydum ve hemen araştırma yaparak buldum okuyorum ama bu rüya beni çok etkiledi.
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

inşirah suresi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018