Bana Da Derman Olacak Mıdır?


Bana Da Derman Olacak Mıdır?

Çok güvendim birlikte 5 yıldır çıkıyoruz, beni çok sevdiğini söylemesine rağmen terk etti hala çok seviyor.

Dünyada kimsemiz kalmadığında bir araya gelebilirsek anlayacaksın her şeyi dedi.
ne demek istiyor ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum.

bir bayan olarak gururum oyle çok kırıldı ki artık onu Allaha havale ettim.
rabbim büyük konuşanları sevmez umarım benim kıymetimi ona gösterir Rabbim çok büyük, onu bana nasip etmesini çok istedim, güven verdiği için. Ama şu an oyle zor bir donemdeyim ki, inşallah kalbimdeki acı diner içimde ona dair kalanlar biter,

her aklıma geldiğinde okuyorum, sözlerini tekrar ediyorum. Bana da derman olacak mıdır?


simsim, 28.07.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

5 Cevap Yazıldı "Bana Da Derman Olacak Mıdır?"

nazmi
30.10.2013
Halledemeyeceğiniz sorunlar yoksa, yeniden bir araya gelemez misiniz?

Buse
04.09.2013
Din insanlara günah işleme hakkıda vermiştir. Sınav dunyası ne de olsa. Bence sn. Editör yanlış düşünüyorsunuz. Kalp bu söz dinlemez. Ve Allah affedicidir. Kuranda hep bunu yazar. Herkes kendi günahından sorumludur. Bu kadar katı olmayın. Ben kimseyi kınamam. Çünkü yarın Allaha nasıl af dilerim kalbim bu kadar katıyken. Allah herkesin yardımcısı olsun. Ateş düştüğü yeri yakar...

Editör
04.08.2013
evet emine hanım insanların evlenmeden önce sevgili olarak görüşmeleri yanlıştır. bakın burası kuranı kerimde bulunan bir surenin olduğu sayfadır.

evlenmeden önce tanışmak kavramı sizin sandığınız gibi yıllarca sarmaş dolaş dolaşmak değildir.

Emine
04.08.2013
Editörün cevabı insanların bu bayanın yazdıklarını yanlış anlamasına neden olmaktadır. Çünkü bir başkası ile evlilik dışı görüşmek sanki bu bayan evli ve evliliği dışında bir erkekle görülmektedir gibi çok fena bir anlama neden olmakta sanırım bu bayan bekar ve evlenmeden önce evleneceği kimseyi tanımak da en büyük haktır.

Editör yazdıklarınıza dikkat edin yersiz suçlamalara hatta iftiraya vücut vermesin. Eğer ki demek istediğiniz insanların evlenmeden önce birbirleri ile görüşmesi hatadır ise bunu doğrudan söyleyin.

Editör
28.07.2013
bir başkası ile evlilik dışında görüşmeniz zaten hata imiş
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

inşirah suresi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018