Borçtan Kurtulmak İçin Okunacak Dua


Borçtan Kurtulmak İçin Okunacak Dua

borçtan kurtulmak için okunacak dua hangisidir, arkadaşlar hangi duaları okuyabilirim ?

<< Geri Dön | Bahar Rana, 14.07.2013 Tarihinde Sordu | 2.945 Defa Okundu
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

5 Cevap Yazıldı "Borçtan Kurtulmak İçin Okunacak Dua"

İrtiza
19.07.2013
kurtulmam lazım borçlarımdan

Caize
18.07.2013
keşke o kadar kolay olsa

Sarubatu
18.07.2013
borçtan kurtulmak kolay değil

Algan
14.07.2013
kadirbillah arkadaşımız gerekli olan duayı yazmış zaten ancak kendi kendinize ettiğiniz dualarda etkili olur çünkü duanın ALLAH katında çok büyük yeri vardır

Kadirbillah
14.07.2013
Ebu’d-Derdâ’dan Radıyallahu Anh rivayet edildiğine göre, Peygamber Sallallahu Aleyhi ve Sellem şöyle buyurdu: “Kim sabah ve akşam yedi kez şu sözleri söylerse, dünya ve ahiret işlerinden kendisine üzüntü veren şeyleri Allah giderir: Okunuşu: “Hasbiyellâhu lâ ilâhe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîmi.” Manası: “Allah bana kâfidir; O’ndan başka ilâh yoktur. O’na tevekkül ettim; O, büyük Arş’ın Rabbidir.” “Allah’ım! Üzüntü ve kederden Sana sığınırım. Acziyetden ve tenbellikten sana sığınırım. Korkaklıktan ve cimrilikten Sana sığınırım. Borç altına düşmekten ve düşmanların üstün gelmesinden Sana sığınırım. ” Ebû Umâme der ki, ben bunu yaptım. Allah Tealâ, üzüntü ve kederimi giderdi ve borcumu benden kaldırdı.”
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

inşirah suresi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018