Dualarınızı Benden Esirgemeyin


Dualarınızı Benden Esirgemeyin

Dualarınızı benden esirgemeyin. Sanırım benimkisi psikolojik bir durum kendimi aşırı mutsuz hissediyorum.Hayatımın tamamıda hep şanssızlıkla geçti.Hiç bir zaman mutlu olamadım olsamda o kadar kısa sürdüki hep bişey çıktı. Çok kandırıldım çok inandım insanlara karşıma hep kötü insanlar çıktı halende böyle artk yoruldum bıktım. Allah a sığınıyorum birşeyler değişir umarım ne maddi ne manevi bu hayatta bişey görmedim.Dualarnızı bekliyorum bu siteye hep giriyorum inşirah süresini okuyorum. Burdaki derdi olan insanlara dua ediyorum. Benim içinde dua edin. Allah yardımcmız olsun.

Özge, 06.10.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

3 Cevap Yazıldı "Dualarınızı Benden Esirgemeyin"

Özge
10.10.2013
Allahtan başka kimse bize yardımcı olamaz. En doğruyu en hayırlısını bilen odur. AllAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN.Şu zor günlerimin arkasından bir kolaylık geleceğine inanıyorum. Allah hepinizden razı olsun.Umarım herkes sıkıntılarından kurtulur.Hayat çok zor insanlar kötü kime güvensek üzülüyoruz. Allah onları ıslah etsin.

coskun
10.10.2013
RAHMÂN, RAHÎM ALLAH ADINA.

1. Asra Andolsun ki,

2,3. İman eden, sâlihât işleyen, hakkı tavsiyeleşen ve sabrı tavsiyeleşenlerin haricindeki tüm insanlar kesinlikle tam bir hüsran/kayıp -zarar içindedir. işte kuran.com dan açılımını okuyabilirsin

aziz.58.06@hotmail.com
08.10.2013
ınsallah kardes bende cok cektım ve cekıyorum ınsallah artık huzura kavusuruz
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

inşirah suresi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018