Eşimin İşleri Bozuldu Ayrılmak Zorunda Kaldık


Eşimin İşleri Bozuldu Ayrılmak Zorunda Kaldık

Uzun zamandır sıkıntı çekiyorum.Eşimin işleri bozuldu ayrılmak zorunda kaldık.1 tane çocuğumuz var. Birbirimizi çok seviyoruz.eşim ne iş yapsa hep kötüye gitti artık şanssızlıkmıdır bilemiyorum.artık iyice ümitlerini yitirdi hayata küstü.ne yapıcağımı bilemiyorum.lütfen bize dua edin tekrar bir evimiz olsun dua edenlerden ALLAH RAZI OLSUN LÜTFEN DUA EDİN .

güneş, 09.08.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

6 Cevap Yazıldı "Eşimin İşleri Bozuldu Ayrılmak Zorunda Kaldık"

güneş
22.08.2013
YAA RABBİM :Allah hepimizin yardımcısı olsun. Dualrınız için teşekkür ederim.Benim dualaımın içindede sizler varsınız. Allah razı olsun.

YAA RABBİM
21.08.2013
ÖNCELİKLE BANA AİLEME.VE BÜTÜN SEVGİLİ PEYGAMBERİMİM HZ MUHAMMEDİN (SAV) ÜMMETİNE YARDM ET.

ender
14.08.2013
RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA ASRA AND OLSUNKİ GERÇEKTEN İNSANLAR ZİYANDADIR,ANCAK İMAN EDİP SALİH AMELLERDE BULUNAN BİRBİRLERİNE HAKKI TAVSİYE EDENLER VE SABRI TAVSİYE EDENLER BAŞKA

güneş
14.08.2013
İyi niyetleriniz için teşekkür ederim. Allah razı olsun.AllAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.Hüzün ve alper dualarım sizinle.

hüzünlü
13.08.2013
Allah yardımcınız olsun.İmtihan bitmiyor,sabır,teslimiyet ve tevekkül.Dua ile Rabbime sığınmak gerek.Sizin yaşadıklarınızın bir çogunu yaşadım.Allah sabır versin...

alper
13.08.2013
Rabbim yardımcınız olsun. Elbet her zorluğun arkasında bir kolaylık sunmuştur Allahım...
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

inşirah suresi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018