Eşimle Aramdaki Problemler Kronik Bir Hal Aldı


Eşimle Aramdaki Problemler Kronik Bir Hal Aldı

3 çocuk babasıyım.Yoksulluktan geldim ama şimdi şükürler olsun maddi durumum iyi.eşimle aramdaki problemler kronik bir hal aldı ve evlilik sürdürülemez hale geldi.fakat çocuklarımın anne yada babadan yoksun büyümesini istemiyorum.NE yapacağımı bilmez halde içim ızdırapla dararıyor.Allah rızası için dua edin ve benzer durumları yaşamış yaknlarınız varsa ne yaptıklarını anlatın.

kandemir, 04.08.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

1 Cevap Yazıldı "Eşimle Aramdaki Problemler Kronik Bir Hal Aldı"

guliz
07.08.2013
Mücadele suresini okumanızı tavsiye ederim öncelikle. Esler arasındaki huzursuzluk içindir. Ve cok uzun deil 2 küsür sayfa. Tovbe edin sabır deil afiyet isteyin.Rabbim huzursuzluğunuzu gidersin o 3 evlat yüzü suyu hurmetine her sey duzelsin ve Allah ikinizin azını birbirinize karşı hayırla açsın
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

inşirah suresi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018