İş Bulmak İçin Okunan Dualar


İş Bulmak İçin Okunan Dualar

iş bulmak için okunan dua hangisidir, arkadaşlar hangi duaları okuyabilirim ?

<< Geri Dön | Teren, 14.07.2013 Tarihinde Sordu | 12.174 Defa Okundu
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

8 Cevap Yazıldı "İş Bulmak İçin Okunan Dualar"

metin
18.11.2015
işsizim duaihtiyacım var

yaşar
27.01.2014
inşallah herkezişbulur

vildan
23.09.2013
inşallah eşimin işi ras gelirde en kısa zamanda iş bulur

Kıymet
19.07.2013
eşimde iş bulmakta zorlanıyor

Balkan
19.07.2013
acil iş bulmam lazım

Abbas
18.07.2013
iş bulmak mı

Cezzar
17.07.2013
bende işsizim banada dua edin

Gülibar
15.07.2013
Allahummer'zuknâ, rızkan helâlen tayyiben bilâ keddin, vestecib duâ enâ bilâ reddin, ve neûzübike anilfazî hateyni el-fakri veddeyni, sübhanel müferrici an külli mahzûnin ve mağmûmin, sübhâne men ca'ale hazainehü bi kudretihi beynel kâfi ven-nûn, innemâ emrühü izâ erade şey'en en yekûle lehü kün fe ye'kün, fe sübhanellezî bî yedihi melekûtü külli şey'in ve ileyhi turce'ûn. Hüvel Evvelü minel evveli vel Ahiru ba'del âhiri vez-Zahirü vel Bâtinü ve hüve bi külli şey'in Alîm.

Bu dua sabah akşam rızkın çoğalması ve bereketli olması için okunur. En az on ilâ yirmi defa arasında aynı niyet üzerine sabah akşam okunacaktır. Faydası çok fazla olduğuna şüphe yoktur. Alimler bunu böyle bildirmişler ve devamlı olarak bu duayı okumuşlardır.
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

inşirah suresi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018