Kocayı Kendine Bağlamak İçin Dua


Kocayı Kendine Bağlamak İçin Dua

kocayı kendine bağlamak için dua hangisidir, arkadaşlar hangi duaları okuyabilirim ?

<< Geri Dön | Ferzan, 14.07.2013 Tarihinde Sordu | 19.584 Defa Okundu
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

8 Cevap Yazıldı "Kocayı Kendine Bağlamak İçin Dua"

Bülent
25.08.2014
Kocayı bağlamak dedinizde bir zamanlar benimde böyle bişeylerin tam tersini yaşamıştım.Önce ben bir erkek ve iki defa evlilik yapmış biri olarak müsadenizde birkaç bişeyler yazmak istedim.Koca kendisiyle güç yarışını sürdüren bir hanımı istemez,koca hep verici olursa sorumlulukları ağır gelir kaçacak yer arar,koca daima kendisine değer verecek eş hayali kurar,koca dışarı hayalleri için gider ,koca temiz kadın için ARAYIŞ İÇİNDE OLUR,KOCA ÇEVRESEL ETKİLERDEN ETKİLENİR GİDER kadın tüm hünerini gösterip becerebiliyorsa kocayı kendine köle yapar yeterki istesin,onu boş bırakmayı yatakta kıçınızı dönüp yatmayın.Allaha dua edin O yüce yadanı kendinize vekil tayin edin.NOT: bir yerde huzursuz ve olumsuz bişeyler yaşanıyorsa orada Allahın rızasının olmadığı bişeyler yasanıyordur muhakkak.Tekrar gözden geçirin hayatınızı,YARATILIŞ GAYENİZİ DÜSÜNÜN LÜTFEN.

pinar
02.07.2014
sevdigim beni hic sevmiyor sevmesini istiyorum adida mehmet

ayşe
28.01.2014
bindefa ya vedud cek

eda
22.09.2013
kocamı kendime baglamak istiyorum

Mennan
19.07.2013
kocasız yuva olmaz ama bağlamak dua işi değildir eşlerin işidir

Kasene
19.07.2013
kocayı bağlamak duadan çok kadının işidir

Ortanca
17.07.2013
eşime çok bağlıyım çok mutluyuz

Rahşan
14.07.2013
Okumadan önce sevdiğiniz kişi için niyetlenin Cuma gecesi İhlâs suresini 1002 defa okunur ve her okumanın sonundada şu dua okunur. Tevekkel yâ abdurrahmân ve yâ abdulvâhid ve yâ abdus samed bi celbi ve tehyîci fülân ibni fülânete bi mehabeti fülânete binti fülânete bi hakki mâ ta’tekıdûnehü min hâzihis sûreten
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

inşirah suresi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018