Meali Türkçesini Okuyun


Meali Türkçesini Okuyun

arkadaşlar alın bir kuran ı kerim meali türkçesini okuyun ordaki bilgiler size o kadar büyük ferahlık sağlayacak ki .hem islamı iyice öğrenirsiniz hem de bilgi hazineniz genişler. öğrenir gelişir değişirsiniz.benimde başıma çok şeyler geldi memurdum işten çıkarıldım mahkemelik olsum hapis cezası aldım. eşimden ayrıldım kızımdan ayrıldım. ne zamanki kuran ı kerim in türkçesini okumaya başladım hem bilgilerim arttı hem yaşama umudum sevincim azmim arttı.özellikle inşirah suresi bana çok yol gösterdi. arapçasını bin kere de okusanız .türkçesini okuyun. çünkü kuran kendisi ilk emrinde oku diyor.

ercan, 11.09.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

1 Cevap Yazıldı "Meali Türkçesini Okuyun"

Zamansız
27.09.2013
Türkçesini okumak güzel ama şunuda unutuyoruz ,çoğu zaman:O bir mucize , dünya klasiği değil bu sebeple arapçasını okumakta önemlidir.
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

inşirah suresi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018