Savcıyım Diyerek Bizi Ve Babamı Dolandırdılar


Savcıyım Diyerek Bizi Ve Babamı Dolandırdılar

geçen gün savcıyım diyerek bizi ve babamı dolandırdılar.50.000 tl mizi aldılar eğer sizi ararlarsa biz savcıyız üstünüzde suç var temize çekeceğiz bize yardımcı olun derlerse telefonu kapatın ve hemen polisi arayın biz pişmanız ve babam sürekli sıkılıyor kalbine bişey olacak diye çok korkuyorum Allah rızası için bu tür insanlara inanmayın ve MAZLUMLAR için bizler için birer FATİHA okuyun .

bayançiçek, 07.09.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

1 Cevap Yazıldı "Savcıyım Diyerek Bizi Ve Babamı Dolandırdılar"

ercan
11.09.2013
arkadaşım çok üzüldüm ama daha uyanık olmalıydınız .böyle birşeyin mümkün olmadığını bilmeniz lazım d ı ne diyelim geçmiş olsun
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

inşirah suresi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018