Sevgili Din Kardeşlerim Ne Kadar Zor Durumdayım Bilemezsiniz


Sevgili Din Kardeşlerim Ne Kadar Zor Durumdayım Bilemezsiniz

sevgili din kardeşlerim ne kadar zor durumdayım bilemezsiniz 7 yaşında bir oğlum var ismi taha sami bebekliğinden beri sürekli hastanelerdeydik ve hala sık hastalanıyor boğazlarında geçmek bilmeyen kıronik öksürük ve bronşiti var ve 3 aylık bitane daha oğlum oldu onunda ismi tunahan ilk ay çok sağlıklıydı1.5 kilo aldıdoktor sünnet olması gerekli dedi 25 günlükken yaptırdı 1. ay aşısından sonra çok ateşlendi 3.4gün hiç uyumadan başını bekledim 39.5 ten aşağı indiremedim doktora götürdüm kum döküyo dedi sonraki ay yalnız 500 grm kilo almışalması gereken en az800 grm mış çok üzüldüm ağladım ama rabbime hep dua ettim sonra bikaç gün sonra gel ultrasola bakcez dedi götürdüm sol böbreğinde genişleme varsonta takcez dedi yaptı kansızlığı var diye kan ilacı kilosu azdiye supravit verdi böbreğinede antibiyotik onlaarı kullanıyordum daha önceidrarını yapamıyodu yapmaya başladı ama bu ay sağlık ocgında kontrolümüz vardı hiç kilo almayıp üstüneüstlük zyıflamış dediler mmaya başlayıp vitamine devm edicekmişim ama hiciştahı yok ne olurdin kardeşlerim benim yavrulrımada dua edin sağlıklarına kvuşsunlar mal mülk istemem allahım yavrularımızla imtihan etmesin onlarla sınamasın hepinizin hakkında rabbim hayırlısını versin dualarınız kabul olsun inşirah suresini okuyorum dualarınızı bekliyorum

yavrularımın annesi, 11.11.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

5 Cevap Yazıldı "Sevgili Din Kardeşlerim Ne Kadar Zor Durumdayım Bilemezsiniz"

Merve
31.03.2014
Dualarim herkese Rabbim dertli olanlara derman hasta olanlara şifa versin

merve
09.03.2014
allahım ettiğiniz duaları kabul etsin

nur
06.12.2013
allahım bol şifalar versin benim kızımda 1.5 yaşında ve 4 aylık iken şeker hastası olduğu ortaya çıktı ayrıca kalp kapaçığında açıklık var rabbim onları bize bağışlasın işiniz kolay değil ama hep dua edin ama asla isyan etmeyin

asu
27.11.2013
Allah yardımcınız olsun Kolay değil ancak tedavisi mümkün sıkıntılar elbette abartacaksınızki şifa için koşturacak ve tedavi için uğraşacak gücü bulabilesiniz.

ali
13.11.2013
Abi az daha abartsaydın keşke Allah korusun kanser hastası falan sandım.Nedir bu kadar abartmanın anlamı yahu şükretsene haline.Ben tıbbi sekreterim çözümleri çok basit olan şeyler bunlar ucunda ölüm yok ya nere gerek var bu kadar abartmaya acitasyon yapmaya anlamadım.
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

inşirah suresi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018